Radosny Dzień Dziecka w Topólce: Święto Pełne Uśmiechu i Zabawy

W ciepły i słoneczny piątek, 31 maja 2024 roku, gmina Topólka stała się miejscem wyjątkowego święta – Dnia Dziecka, którego głównymi organizatorami byli Wójt Gminy oraz Proboszcz Parafii w Topólce. Wydarzenie przyciągnęło liczne rodziny, a radość i śmiech dzieci rozbrzmiewały na każdym kroku.

Zabawę prowadził niezastąpiony Wodzirej Michał, który swoimi energetycznymi animacjami porwał dzieci do wspólnych zabaw. Dziękujemy mu za wspaniałą atmosferę i doskonałe prowadzenie, które przez cały dzień towarzyszyło uczestnikom.

Słowa uznania należą się także Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Topólka, NSZZ Policjantów, Związkowi Zawodowemu Florian oraz Związkowi OSP RP Powiatu Radziejowskiego. Ich obecność i wsparcie były nieocenione. Dzięki nim dzieci miały okazję z bliska zobaczyć sprzęt ratowniczy i policyjny oraz dowiedzieć się więcej o pracy służb mundurowych. NSZZ Policjantów zasponsorował również wodę i lody dla dzieci, co dodatkowo umiliło ten piękny dzień.

Nie sposób nie wspomnieć o Gminnym Ośrodku Kultury, który przygotował przepyszną grochówkę. Jej aromat roznosił się po całej okolicy, przyciągając zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dodatkowo, GOK zadbał o to, by każde dziecko mogło się cieszyć soczkiem, co było miłym i orzeźwiającym dodatkiem do wydarzenia.

Również Koło Gospodyń Wiejskich stanęło na wysokości zadania, serwując przepyszne słodkości, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Klub Seniora „Złota Jesień” zadbał o to, by nikt nie pozostał spragniony, serwując orzeźwiające napoje. Ich zaangażowanie i troska o najmłodszych uczestników były wzruszające i niezwykle cenne.

Motocykliści również dołożyli swoją cegiełkę do tego wyjątkowego dnia, prezentując swoje imponujące maszyny, które wzbudzały zachwyt wśród dzieci. Zespół Szkół Mechanicznych z Radziejowa zapewniła dodatkowe atrakcje, takie jak malowanie buziek, modelowanie fryzur oraz strzelnicę, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem najmłodszych.

Nie można zapomnieć o firmie Krukowiak, która umożliwiła dzieciom zwiedzanie kokpitu samolotu. Było to niecodzienne doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich małych pasjonatów lotnictwa.

Ten wyjątkowy dzień nie mógłby się odbyć bez wspólnego zaangażowania wielu osób i instytucji. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia, sprawiając, że dzieci mogły cieszyć się niezapomnianymi chwilami pełnymi zabawy, radości i uśmiechu.

Dzień Dziecka w Topólce z pewnością zostanie zapamiętany jako jedno z najradośniejszych wydarzeń w gminie, a my już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne takie święto!

Tekst: Szymon Augustyniak